E-OBCHOD

Úprava vody

Bio-magnetická úprava vody

Naše nová technologie generuje magnetické pole a magnetické pole zcela zásadně ovlivňuje životní energii všeho živého, na suchu i ve vodě. Naše produkty nejsou elektrifikované, jsou v souladu s biopolem všeho živého a z tohoto důvodu úpravu vody oprávněně nazýváme BIO-Magnetickou.

Ideální cestou nové technologie se jeví akumulace energie ve vodě skrze hydrosféru, tedy vodní obal planety Země, který představuje soubor veškerého vodstva, včetně povrchové vody, podpovrchové vody, vody obsažené v atmosféře a vody v živých organismech.

Vývoj lidského organismu začíná ve vodním prostředí, neboť má pro organismus blahodárné účinky a to z mnoha hledisek. Vodní procedury tedy pomáhají při dalším vývoji organismu, rozpouštějí i vylučují z něj různé nepříznivé usazeniny. Novorozenci a kojenci, kteří pobývají více času ve vodním prostředí (i ve vaně), se vyvíjí mnohem rychleji, nežli ostatní, kteří se více nacházejí v suchém prostředí. Dokonce i jejich zdravotní stav je lepší.

Vodní procedury typu koupání ve vaně a v bazénu pomáhají pochopitelně i větším dětem a dospělým též. Vodní lázeň v energetické vodě vytvořené z našich produktů pak tyto účinky pochopitelně ještě zesiluje. Kůže je největším lidským orgánem. Pokrývá tělo a odděluje tak vnitřní prostředí organismu od vnějšího prostředí. Z bioenergetického pohledu je zajímavý účinek na energetický obal těla (plazmatické tělo), které nepatrně přesahuje tělo fyzické. Energie prostupuje dovnitř organismu, okamžitě nabíjí celý organismus a výrazně zvyšuje procesy biosyntézy.

Magnetoterapie vykazuje ze všech dosud známých léčebných metod nejvyšší statistickou míru úspěšnosti a nejmenší možná rizika. U běžných metod na bázi permanentních magnetů jsou sice výsledky zdokumentované a pozitivní, ale ne zase tak převratné. Důvod je ten, že magnetické pole z permanentních magnetů není stejné, jako magnetické biopole těla a tělo ho musí přetransformovat. Navíc, v tekutinách není magnetické pole trvalé a působí jen maximálně hodinu, spíše minuty, a vymizí se ztrátami bez užitku. Takovéto magnetické pole je minusové polarity, takže tělo je schopno absorbovat jen určitou část nebo množství. Proto je působnost jen dočasná.

Bio-magneticky upravená voda, vyrobena novou technologií, působí na tělo a na všechny živé bytosti, včetně rostlin, bezprostředně a prospěšně, bez ztrát, přímo na buňky, kterým dodává energii. Nemoc je tam, kde chybí energie a tato voda energii dodává tam, kde chybí a je třeba. Aktivuje a nabíjí energií všechny buňky.

Jedná se o zcela zásadní rozdíl a možná právě to je klíč, proč je účinnost mnohem prospěšnější a kvalitnější. Jednoduše a lidově by se daly tyto magnetické vody rozlišit a nazvat v prvním případě mrtvou a ve druhém živou vodou.

Produkty nejsou elektrifikované. Technologie tak nevytváří elektromagnetické znečištění životního prostředí a tím je tedy nejen efektivní, ale i absolutně šetrná k životnímu prostředí.

Všeobecné účinky magnetoterapie

potvrzené lékařskou vědou a vědeckým výzkumem, praktikované ve většině nemocnic a terapeutických centrech jsou následující
Zobrazit

Kontakt

Poradenská linka
+420 775 222 234
Po - Pá: 9.30 - 17.00 hod.
Obchodní podmínkyOdstoupení od kupní smlouvy
Alkywan Technologies s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

E-mail: alkywan@alkywan.com
Mob.: +420 770 669 933
IČ: 05905605
DIČ: CZ05905605
Číslo účtu: 9912026001/5500
SWIFT: RZBCCZPP
IBAN:CZ6055000000009912026001
Raiffeisenbank a.s.

Alkywan Technologies s.r.o. – zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 271910
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram